Прогнозування та профілактика прееклампсії у вагітних з антифосфоліпідним синдромом : автореф. дис. на здобуття наук ступеня канд. мед. наук / Р. М. Банахевич. - Донецьк, 2005. - 23 с.

Банахевич, Р.М. (2005) Прогнозування та профілактика прееклампсії у вагітних з антифосфоліпідним синдромом : автореф. дис. на здобуття наук ступеня канд. мед. наук / Р. М. Банахевич. - Донецьк, 2005. - 23 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Науково–дослідний інститут медичних проблем сім'ї Донецького державного медичного університету ім. М. Горького МОЗ України.

[img] Text
банахевич канд.docx

Download (84kB)

Abstract

Робота присвячена питанням прогнозування та профілактики прееклампсії у вагітних з антифосфоліпідним синдромом. Встановлено, що у 57,6 % вагітних з АФС розвивається прееклампсія. Розроблено прогностичну лінійну математичну та нейросітьову модель, що дозволяють прогнозувати ризик розвитку і тяжкість прееклампсії. Вірогідність безпомилкового прогнозу прееклампсії на тлі АФС складає 85%. Встановлено, що провідною причиною у розвитку прееклампсії є аутоімунний процес в організмі матері. Визначено, що у вагітних з АФС відмічаються значні порушення мікроциркуляції, центральної гемодинаміки і маткового кровообігу, що впливають на процеси росту і розвитку плода. Специфічним прогностичним критерієм розвитку прееклампсії є високий рівень АФЛА класу IgM, гіперкоагуляція, виснаження АТ ІІІ на початку вагітності, значні порушення в мікроциркуляторному руслі з І триместру вагітності, порушення центральної гемодинаміки на початку ІІІ триместру вагітності. Визначення цих порушень і проведення профілактичних заходів дозволяє зменшити тяжкість перебігу прееклампсії, а також служить критерієм клінічного перебігу захворювання та ефективності його терапії. Запропоновано вагітним з АФС застосовувати комплексну профілактичну терапію для запобігання розвитку прееклампсії з ранніх термінів вагітності, що включає підшкірні ін’єкції низькомолекулярного гепарину (Далтепарину натрію), внутрішньовенно есенціальні фосфоліпіди в курсовому режимі, а також ацетилсаліцилову кислоту у дозі 100 мг на добу у безперервному режимі після 12 тижнів вагітності до пологів.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: антифосфоліпідний синдром, прееклампсія, прогнозування, профілактика, бульбарна біомікроскопія, Далтепарин натрій, Есенціале
Subjects: Obstetrics
Gynecology
Divisions: Departments > Department of Obstetrics and Gynecology
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:22
Last Modified: 07 Oct 2015 10:47
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/108

Actions (login required)

View Item View Item