Прогнозування та профілактика плацентарної недостатності у вагітних з антифосфоліпідним синдромом, пов’язаним з урогенітальною інфекцією : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / М. В. Медведєв. - Київ, 2006. - 22 с.

Медведєв, М.В. (2006) Прогнозування та профілактика плацентарної недостатності у вагітних з антифосфоліпідним синдромом, пов’язаним з урогенітальною інфекцією : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / М. В. Медведєв. - Київ, 2006. - 22 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Київська медична академія ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

[img] Text
медведев канд.rtf

Download (510kB)

Abstract

Дисертація присвячена питанням підвищення ефективності методів прогнозування та профілактики плацентарної недостатності (ПН) у вагітних з антифосфоліпідним синдромом (АФС) та урогенітальною інфекцією з метою зниження перинатальної патології. Проведено проспективний аналіз соматичного та акушерсько-гінекологічного статусу у 89 вагітних з АФС та урогенітальною інфекцією. Визначена і обґрунтована роль генітальної інфекції в розвитку АФС. Вивчені клінічні, гемостазіологічні, імунологічні, мікробіологічні особливості перебігу вагітності й пологів, функціональний стан плода та новонароджених, а також розроблена програма прогнозування розвитку затримки внутрішньоутробного розвитку у вагітних з АФС та урогенітальною інфекцією. Вперше встановлена частота і форма ПН при АФС, пов’язаному з генітальною інфекцією. Створена експериментальна біологічна модель АФС з застосуванням в якості антигену компонентів клітинної стінки St. aureus. Розроблена схема профілактичного лікування ПН у жінок з АФС з використанням дальтепарину натрію, мікродозованого аспірину та есенційних фосфоліпідів. Створений та впроваджений комплекс профілактичних та лікувальних заходів дозволяє знизити питому вагу ускладнень вагітності, перинатальної захворюваності та смертності.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: плацентарна недостатність, антифосфоліпідний синдром, вагітність, урогенітальна інфекція, прогнозування, профілактика, есенційні фосфоліпіди, дальтепарин натрію
Subjects: Obstetrics
Gynecology
Divisions: Departments > Department of Obstetrics and Gynecology
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:27
Last Modified: 02 Oct 2015 12:45
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/110

Actions (login required)

View Item View Item