Комплексна диференційована терапія хворих на мікози шкіри та слизових оболонок з супутніми хронічними запальними захворюваннями кишечнику : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / О. Б. Світлова. - Харків, 2010. - 21 с.

Світлова, О.Б. (2010) Комплексна диференційована терапія хворих на мікози шкіри та слизових оболонок з супутніми хронічними запальними захворюваннями кишечнику : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / О. Б. Світлова. - Харків, 2010. - 21 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Державна установа «Інститут дерматології та венерології АМН України».

[img] Text
Светлова Е.Б._автореф_канд_2010.doc

Download (140kB)

Abstract

Дисертаційна робота присвячена ефективності лікування хворих на мікози з урахуванням змін функціонального стану кишечнику та імунного статусу. У хворих на мікози з супутніми хронічними запальними захворюваннями кишечнику, переважали дисеміновані форми мікозу, виявлені дисбіоз і значні відхилення у Т-ланці імунітету, активація гуморального імунітету, підвищення CD95+, рецепція до ІL-2 (CD25+) була зниженою. Розроблено та обґрунтовано комплексну етіотропну та патогенетичну терапію хворих на мікози з супутніми захворюваннями кишечнику, з використанням антимікотиків, імуномодуляторів та препаратів для корекції діяльності шлунково-кишкового тракту. Дана клініко-лабораторна оцінка ефективності запропонованої комплексної терапії у порівнянні з традиційними методами.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: імунітет, мікробіоциноз, мікози, антимікотики, імуномодулятори, терапія, коліт, запалення
Subjects: Dermatology. Skin diseases
Divisions: Departments > Department of Skin and Venereal Diseases
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:51
Last Modified: 30 Sep 2015 08:43
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/140

Actions (login required)

View Item View Item