Профілактика респіраторних захворювань у дітей, хворих на бронхіальну астму, що одержують базисну терапію : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Т. В. Литвинова. - Дніпропетровськ, 2006. - 23 с.

Литвинова, Т.В. (2006) Профілактика респіраторних захворювань у дітей, хворих на бронхіальну астму, що одержують базисну терапію : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Т. В. Литвинова. - Дніпропетровськ, 2006. - 23 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України».

[img] Text
Литвинова Т.В.doc

Download (247kB)

Abstract

Дисертація присвячена підвищенню ефективності профілактичних заходів по зниженню частоти ГРЗ у дітей, хворих на бронхіальну астму, що одержують базисну терапію, на підставі вивчення впливу імунокоректорів ехінацеї композитум, ІРС-19, рибомунілу та їх комбінацій на клініко-імунологічні показники, якість життя, враховуючи різновид персистуючих збудників. У роботі доведено, що у 82,1% обстежених дітей, ГРЗ є тригерним фактором перших та наступних загострень БА. Визначено розповсюдженість та роль персистуючих збудників в частоті виникнення ГРЗ у хворих на БА, що одержують базисну терапію. Встановлено вплив різних видів персистуючих збудників ГРЗ на показники специфічного та природженого імунітету. Найбільш виражений імунодепресивний вплив на рівень Т-лімфоцитів та функціональну активність нейтрофілів виявлено при персистенції вірусно-бактеріальної флори. Досліджено вплив імунокоректорів ехінацеї композитум, ІРС-19, рибомунілу на критерії контролю за перебігом БА, показники якості життя, частоти ГРЗ, ерадикації збудників, специфічного та природженого імунітету, враховуючи різновид персистуючого збудника. Обгрунтовано вибір імунокоректорів для профілактики ГРЗ у дітей, хворих на БА, що одержують базисну терапію.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: діти, бронхіальна астма, критерії контролю, якість життя, базисна терапія, специфічний та природжений імунітет, імунокоректори
Subjects: Pediatrics
Pulmonology
Divisions: Faculty of Postgraduate Education > Department of Pediatrics, family medicine and clinical laboratory diagnostics FPE
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:52
Last Modified: 02 Oct 2015 12:52
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/187

Actions (login required)

View Item View Item