Клініка, діагностика та лікування гіпоплазії легень у дітей : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Д. І. Шульга. - Дніпропетровськ, 2007. - 24 с.

Шульга, Д.І. (2007) Клініка, діагностика та лікування гіпоплазії легень у дітей : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Д. І. Шульга. - Дніпропетровськ, 2007. - 24 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України, Інститут гастроентерології АМН України.

[img] Text
Шульга Д.І.rtf

Download (538kB)

Abstract

Дисертація присвячена оптимізації діагностики та лікування кістозної та простої гіпоплазії легень у дітей на основі оцінки клініко-функціональних змін органів дихання та кровообігу, а також віддалених результатів лікування. Проведена порівняльна клініко-параклінічна характеристика та разроблені діагностичні критерії кістозної та простої гіпоплазії легень. Виділені варіанти перебігу простої гіпоплазії. Встановлена залежність змін зональної вентиляції та кровообігу від форми гіпоплазії легень. Запропоновано використовувати показник зонального кровонаповнення для визначення незворотних змін в легенях. Визначені особливості центральної та легеневої гемодинаміки при різних формах недорозвинення легень. Одержані дані про динаміку зворотного развитку клінічної симптоматики, змін зональної вентиляції та кровообігу, центральної, легеневої гемодинаміки в залежності від форми гіпоплазії, способу лікування та тривалісті захворювання. Обгрунтована тактика при лікуванні хворих з різними формами та варіантами перебігу гіпоплазії легень.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: гіпоплазія легень, діти, діагностика, перебіг захворювання, реопульмонографія легень, реокардіографія, консервативне, оперативне лікування, віддалені результати лікування
Subjects: Pediatrics
Pulmonology
Divisions: Faculty of Postgraduate Education > Department of Pediatrics, family medicine and clinical laboratory diagnostics FPE
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:52
Last Modified: 02 Oct 2015 11:35
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/188

Actions (login required)

View Item View Item