Оптимізація тактики ведення хворих на негоспітальну пневмонію з урахуванням тяжкості перебігу : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / В. В. Дмитриченко. - Ялта, 2013. - 24 с.

Дмитриченко, В.В. (2013) Оптимізація тактики ведення хворих на негоспітальну пневмонію з урахуванням тяжкості перебігу : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / В. В. Дмитриченко. - Ялта, 2013. - 24 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Кримська республіканська установа «Науково-дослідний інститут фізичних методів лікування і медичної кліматології ім. І. М. Сєченова», Державна установа «Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського», МОЗ України.

[img] Text
Aref_DmytrychenkoVV.doc

Download (941kB)

Abstract

Дисертацію присвячено питанням удосконалення діагностики та тактики ведення хворих на негоспітальну пневмонію (НП) з урахуванням шкал оцінки стану хворих на момент первинного огляду з метою визначення потреби в госпіталізації у відділення певного профілю та маркерів системного запалення. Досліджено значущість шкал для визначення потреби в госпіталізації та особливості їх використання. Розроблено додаткові критерії для визначення потреби в госпіталізації. Вивчено можливість використання окремих показників біохімічних показників, які характеризують виразність системного запалення (С-реактивного протеїну, альбуміну, прокальцитоніну та фібриногену), у якості маркерів тяжкості захворювання, що надають змогу визначення потреби у госпіталізації хворих на НП. Встановлено основних збудників НП та визначено їх чутливість до антибактеріальних препаратів. Вивчені особливості виникнення та перебігу НП у вагітних жінок, проаналізовано відповідність діагностичних та лікувальних заходів у цієї групи хворих нормативним актам.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: негоспітальна пневмонія, фібриноген, С-РП, альбумін, прокальцитонін, шкали визначення тяжкості НП
Subjects: Infectious diseases
Pulmonology
Divisions: Departments > Department of Internal Medicine 1 (formerly - Faculty Therapy and Endocrinology)
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:26
Last Modified: 29 Sep 2015 06:24
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/248

Actions (login required)

View Item View Item