Вивчення експертної думки щодо шляхів перетворень у системі надання допомоги пацієнтам з ВІЛ-інфекцією в рамках започаткованих реформ, спрямованих на зміцнення системи охорони здоров’я в Україні

Лехан, В.М. and Гук, А.П. and Шевченко, М.В. (2014) Вивчення експертної думки щодо шляхів перетворень у системі надання допомоги пацієнтам з ВІЛ-інфекцією в рамках започаткованих реформ, спрямованих на зміцнення системи охорони здоров’я в Україні. Other. Київ: Видавництво Раєвського, 2014. — 62 с..

[img]
Preview
Text
Лехан_ВИВЧЕННЯ ЕКСПЕРТ_ДУМКИ .pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

У роботі представлено узагальнену думку експертів з числа представників загально профільних та спеціалізованих за ВІЛ/СНІДом закладів охорони здоров’я щодо перетворень в системі надання допомоги пацієнтам з ВІЛ-інфекцією в рамках започаткованих реформ, спрямованих на зміцнення системи охорони здоров’я в Україні. Розглянуто три сценарії перетворень: 1) збереження існуючої дезінтегрованої, вертикальної системи; 2) часткова інтеграція спеціалізованих ВІЛ-сервісних послуг в загально медичну систему; 3) повна інтеграція спеціалізованих ВІЛ-сервісних послуг в загально медичну систему. Визначено набір структурних компонентів та функцій (перелік профілактичних та лікувальних послуг з ВІЛ/СНІДу) при різних сценаріях. Проведено оцінку переваг та ризиків, пов’язаних з реалізацію кожного зі сценаріїв перетворень.

Item Type: Monograph (Other)
Subjects: Social medicine, organization and health economics
HIV infection
Divisions: Faculty of Postgraduate Education > Department of social medicine, public health and health care management
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Mar 2015 11:12
Last Modified: 04 Mar 2015 11:12
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/285

Actions (login required)

View Item View Item