Стимуляция дендритных клеток и естественных киллеров при лечении герпесвирусной инфекции (обзор литературы и собственные данные)

Нагорній, А.Е. (2010) Стимуляция дендритных клеток и естественных киллеров при лечении герпесвирусной инфекции (обзор литературы и собственные данные). Дерматовенерология. Косметология. Сексопатология. (№ 1-2). pp. 75-87.

[img]
Preview
Text
Нагорный.pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

Отримані дані про механізми взаємодії вірусу герпесу простого, дендритних клітин і природних кілерів розкривають причини рецидивів генітального герпесу й відкривають перспективи в розробці нових методів лікування на основі індукції ендогенного інтерферону.У хворих на герпес знижена продукція (спонтанна й індукована) ІЛ-15 і ІЛ-18 мононуклеарами периферичної крові у порівнянні зі здоровими донорами. Кагоцел у дозі 10 мкг/мл здатний підсилити знижену продукцію ІЛ-15 і ІЛ-18 клітинами хворих з клінічними проявами герпесвирусной інфекції більш ніж у 5 разів на рік, у порівнянні з продукцією цих цитокинів клітками пацієнтів з рецедивами - менш ніж у 5 разів на рік. Цитокін-стимулируючий ефект Кагоцелу перевищив вплив стандартного мітогену фітогемаглютинину.

Item Type: Article
Subjects: Dermatology. Skin diseases
Divisions: Academy periodicals > Dermatology. Cosmetology. Sexopathology.
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 29 Jul 2015 13:44
Last Modified: 28 Oct 2015 11:45
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/435

Actions (login required)

View Item View Item