Реабілітація репродуктивної функції у жінок з гострим сальпінгоофоритом : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / О. Р. Пономаренко. - Київ, 2006. - 22 с.

Пономаренко, О.Р. (2006) Реабілітація репродуктивної функції у жінок з гострим сальпінгоофоритом : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / О. Р. Пономаренко. - Київ, 2006. - 22 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Київська медична академія ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

[img] Archive
06porjgs.zip

Download (36kB)

Abstract

Дисертація присвячена реабілітації репродуктивної функції у жінок з гострим сальпінгоофоритом. На основі клінічного, лабораторного, інструментального і доплерометричного обстеження 100 жінок хворих на гострий сальпінгоофорит вивчений вплив різних чинників ризику і симптомів гострого сальпінгоофориту на виникнення ускладнень у репродуктивній функції. Проведене динамічне дослідження кровообігу в органах малого тазу для з’ясування: зв’язку характеру гемоциркуляції в цих органах з порушенням менструальної, статевої, гормональної функцій та спроможності до запліднення жінки та впливу порушень гемоциркуляції в матці і яєчниках після гострого запалення придатків матки на частоту його рецидивів і формування хронічної форми захворювання. Розроблено і впроваджено в практичну гінекологію новий спосіб реабілітації репродуктивної функції у жінок з гострим сальпінгоофоритом з використанням віброакустичної біорезонансної стимуляції тканин. Основні результати дослідження впроваджені в роботу акушерсько-гінекологічних установ м. Дніпропетровська.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: гострий сальпінгоофорит, реабілітація, доплерометрія, репродуктивна функція
Subjects: Obstetrics
Gynecology
Divisions: Departments > Department of Obstetrics and Gynecology
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:22
Last Modified: 02 Oct 2015 12:43
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/101

Actions (login required)

View Item View Item