Особливості гормональної контрацепції у ВПЛ-інфікованих жінок репродуктивного віку з патологією шийки матки : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Т. Р. Стрельцова. - Донецьк, 2008. - 21 с.

Стрельцова, Т.Р. (2008) Особливості гормональної контрацепції у ВПЛ-інфікованих жінок репродуктивного віку з патологією шийки матки : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Т. Р. Стрельцова. - Донецьк, 2008. - 21 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Донецький національний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України.

[img] Text
автореферат в печать.rtf

Download (1MB)

Abstract

Дисертація присвячена питанням зниження частоти дисплазії шийки матки у ВПЛ-iнфiкованих жiнок, якi регулярно застосовують гормональну контрацепцiю, шляхом рацiонального вибору контрацептивних засобiв на підставі вивчення їх впливу на гормональний і імунологічний гомеостаз жінок, а також канцерогенез епітелію шийки матки. Проведено проспективний аналіз соматичного та гінекологічного статусу у 120 жінок з ВПЛ-інфекцією, які застосовують КОК та 120 практично здорових жінок, які застосовують КОК. В роботi вперше визначено вплив рiзних видiв оральних контрацептивiв на iмунний стан та стан рецепторного апарату у ВПЛ-iнфiкованих жiнок з патологiєю шийки матки. Вперше розроблені принципи вибору гормональної контрацепцiї та засоби профiлактики розвитку дисплазії шийки матки у жінок з високоонкогенною ВПЛ-інфекцією. Отримані нові дані, що уточнюють механізми впливу гормональних контрацептивів на перебіг ВПЛ-інфекції та захворювань шийки матки у жінок репродуктивного віку. Встановлені особливості імунологічного статусу, рецепторного апарату та морфологічні зміни цервікального епітелію в залежності від типу комбінованих оральних контрацептивів, що застосовуються. Вперше розроблена та впроваджена науково-обгрунтована методика диференційованої корекції вибору гормональної оральної контрацепції у ВПЛ-інфікованих жінок.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: дисплазія, вірус папіломи людини, гормональна контрацепція, комбіновані оральні контрацептиви
Subjects: Obstetrics
Gynecology
Divisions: Departments > Department of Obstetrics and Gynecology
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:22
Last Modified: 01 Oct 2015 08:37
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/105

Actions (login required)

View Item View Item