Діагностика, прогноз та лікування дисплазій шийки матки, асоційованих з папіломавірусною інфекцією у жінок репродуктивного віку : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / О. В. Шпонька. - Донецьк, 2012. - 25 с.

Шпонька, О.В. (2012) Діагностика, прогноз та лікування дисплазій шийки матки, асоційованих з папіломавірусною інфекцією у жінок репродуктивного віку : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / О. В. Шпонька. - Донецьк, 2012. - 25 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Науково-дослідний інститут медич-них проблем сім’ї Донецького національного медичного університету ім. М. Горького МОЗ України.

[img] Archive
Шпонька.zip

Download (429kB)

Abstract

В дисертації поглиблені та деталізовані данні стосовно епідеміологічних, клініко-морфологічних, імуногістохімічних особливостей диспластичних процесів ЕШМ, що допомагає розширити уявлення про біологічні властивості епітеліальних пухлин цієї локалізації, наведені та теоретично обґрунтовані причини онкогенної трансформації ЕШМ під впливом ВПЛ-інфекції, необхідність застосування в терапії диспластичних ушкоджень легкого та помірного ступеня не тільки противірусних, але і імуномоделюючих препаратів. Запропоновані діагностичні ІГХ критерії ДШМ з визначенням можливості їх використання в якості скринінгових і підтверджуючих методів при ВПЛ-інфікувані. Визначені «регресивний» та «прогресивний» імунофенотипи ВПЛ-асоційованих ДШМ, що дало підставу для розробки математичної моделі прогнозування перебігу захворювання і передбачення ефективності терапевтичних заходів в залежності від імунофенотипу. Доведена більша ефективність запропонованої комбінованої противірусної та імуномоделюючої медикаментозної терапії із застосуванням ізопринозину та інтерферону, в порівняні із стандартною монотерапією інтерфероном (p<0,05) у жінок з ВПЛ-асоційованими ДШМ І та ІІ ступеня.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: дисплазія шийки матки, вірус папіломи людини високого канцеро-генного ризику, імуногістохімічні маркери, ізопринозин
Subjects: Obstetrics
Gynecology
Divisions: Departments > Department of Obstetrics and Gynecology
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:28
Last Modified: 29 Sep 2015 06:31
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/112

Actions (login required)

View Item View Item