Психічні розлади при резистентній скроневій епілепсії та їх динаміка на різних етапах відновного лікування : автореф. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Д. М. Андрейко. - Харків, 2011. - 24 с.

Андрейко, Д.М. (2011) Психічні розлади при резистентній скроневій епілепсії та їх динаміка на різних етапах відновного лікування : автореф. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Д. М. Андрейко. - Харків, 2011. - 24 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології Академії медичних наук України».

[img] Text
АВТОРЕФЕРАТ_Андрейко 151011 (1).doc

Download (972kB)

Abstract

Дисертація присвячена рішенню важливої наукової задачі – встановленню закономірностей формування психічних розладів у хворих на скроневу епілепсію, резистентну до протиепілептичних препаратів, та їх динаміки на різних етапах відновного лікування. В результаті комплексного клініко-психопатологічного, нейрофізіологічного, нейровізуалізаційного і нейропсихологічного досліджень систематизовані дані про закономірності перебігу фармакорезистентних форм скроневої епілепсії у дорослих. Проведений порівняльний аналіз нейропсихологічного статусу і психічних функцій при фармакорезистентному і доброякісному перебігу скроневої епілепсії. Визначена тактика лікування хворих на скроневу епілепсію, резистентну до ПЕП, яка має бути диференційованою і спрямованою не тільки на зникнення або зменшення частоти нападів, але і на збереження психічних функцій. Отримані нові дані, які свідчать про здатність психічних розладів при комплексному відновному лікуванні регресувати тією чи іншою мірою.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: психічні розлади, скронева епілепсія, когнітивні функції
Subjects: Psychiatry
Divisions: Departments > Department of Psychiatry, Narcology and Medical Psychology
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:50
Last Modified: 29 Sep 2015 13:25
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/118

Actions (login required)

View Item View Item