Закономірності розвитку та будови передсердно-шлуночкових клапанів серця в пре- та постнатальногму онтогенезі : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / О. С. Зозуля. - Дніпропетровськ, 2007. - 16 с.

Зозуля, О.С. (2007) Закономірності розвитку та будови передсердно-шлуночкових клапанів серця в пре- та постнатальногму онтогенезі : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / О. С. Зозуля. - Дніпропетровськ, 2007. - 16 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України.

[img] Text
Зозуля О.С..doc

Download (593kB)

Abstract

Дисертація присвячена вивченню закономірностей розвитку та особливостей будови передсердно-шлуночкових клапанів серця в пре- та постнатальному онтогенезі. За допомогою комплексу морфологічних методік, що включає імуногістохімічні, вивчено 96 препаратів передсердно-шлуночкових клапанів. У даній роботі вперше показані зміни морфогенезу клапанів серця, окрема були отримані результати, які дозволяють заглибити та доповнити дані про структурно-функціональні особливості розвитку та будови передсердно-шлуночкових клапанів протягом онтогенезу. Вперше встановлена вікова динаміка структур передсердно-шлуночкових клапанів серця в онтогенезі, а також визначені закономірності цих змін.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: серце, передсердно-шлуночкові клапани, стулка, cосочкоподібний м`яз, сухожилкові струни, онтогенез
Subjects: Cardiology
Human Anatomy
Divisions: Departments > Department of Human Anatomy
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:28
Last Modified: 02 Oct 2015 08:32
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/128

Actions (login required)

View Item View Item