Етіотропна, патогенетична та реабілітаційна терапія хворих на постгонорейні ураження сечостатевого тракту та інші урогенітальні інфекції, ускладнені вторинним безпліддям : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Е. Г. Захарян. - Київ, 2006. - 18 с.

Захарян, Е.Г. (2006) Етіотропна, патогенетична та реабілітаційна терапія хворих на постгонорейні ураження сечостатевого тракту та інші урогенітальні інфекції, ускладнені вторинним безпліддям : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Е. Г. Захарян. - Київ, 2006. - 18 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця.

[img] Text
Захарян Е.Г._автореф_канд_2006.doc

Download (142kB)

Abstract

Дисертацію присвячено питанням наукового обгрунтування підходів до підвищення ефективності лікування хворих з постгонорейними ураженнями сечостатевого тракту та іншими урогенітальними інфекціями в сполученні з вторинним безпліддям. Представлені дані про клініко-анамнестичні особливості, етіологічні фактори запального процесу, особливості спермограми, адреналової системи, вегетативного, ендокринного та імунного статусу у 88 інфертильних чоловіків, які перенесли у минулому гонорею, в тому числі з ІПСШ без ускладнень; з ускладненими ІПСШ; з хронічними запальними захворюваннями сечостатевих органів без ІПСШ. Встановлено роль хронічної інфекції як тригерного фактора у виникненні взаємозалежних гіпоталамо-гіпофізо-гонадних змін, що формують патоспермію. Розроблені і запроваджені алгоритми комплексної етіопатогенетичної терапії хворих, в тому числі із застосуванням антигомотоксичних препаратів (Траумель-С, Ехінацея-композитум), що обумовило хороші найближчі і віддалені результати лікування, нормалізацію лабораторних показників, настання вагітності і народження здорових дітей у 22,7 % подружніх пар.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: постгонорейні захворювання, хронічні урогенітальні інфекції, безпліддя чоловіків, лікування, антигомотоксична терапія
Subjects: Urology
Dermatology and Venereal Diseases
Divisions: Departments > Department of Skin and Venereal Diseases
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:51
Last Modified: 02 Oct 2015 12:50
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/137

Actions (login required)

View Item View Item