Комплексна терапія хворих на екзему курців тютюну : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Є. І. Каданер. - Харків, 2012. - 19 с.

Каданер, Є.І. (2012) Комплексна терапія хворих на екзему курців тютюну : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Є. І. Каданер. - Харків, 2012. - 19 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, ДУ «Інститут дерматології та венерології АМН України».

[img] Text
Каданер Є.І._автореферат_канд._2012.doc

Download (163kB)

Abstract

Дисертація присвячена проблемі лікування хворих на екзему курців тютюну. За результатами дослідження 128 хворих встановлено, що хворі на екзему курці тютюну мають особливості клінічних проявів та перебігу захворювання, зсуви імунологічних показників, тонусу та реактивності вегетативної нервової системи, що пов’язані між собою та залежні від кількісних показників тютюнопаління, за якими вони розподіляються на чотири клініко-терапевтичні групи. Показано, що проведення хворим запропонованої комплексної терапії, яка враховує особливості клінічних проявів, перебігу та патогенетичних змін, є більш ефективним методом у порівнянні з традиційною терапією, суттєво підвищує якість лікування хворих, нормалізує стан імунітету, тонус та реактивність вегетативної нервової системи, запобігає виникненню рецидивів.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: екзема, паління тютюну, клінічні прояви, діагностика, клініко-лабораторні зміни, лікування
Subjects: Dermatology. Skin diseases
Divisions: Departments > Department of Skin and Venereal Diseases
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:51
Last Modified: 29 Sep 2015 06:49
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/138

Actions (login required)

View Item View Item