Діагностичне та прогностичне значення експресії маркерів при диспластичних та неопластичних процесах шийки матки (імуноморфологічні аспекти) : автореф. дис. на збодуття наук. ступеня канд. мед. наук / О. В. Дорохова. - Дніпропетровськ, 2007. - 23 с.

Дорохова, О.В. (2007) Діагностичне та прогностичне значення експресії маркерів при диспластичних та неопластичних процесах шийки матки (імуноморфологічні аспекти) : автореф. дис. на збодуття наук. ступеня канд. мед. наук / О. В. Дорохова. - Дніпропетровськ, 2007. - 23 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України.

[img] Text
автореферат-обложка-совет.doc

Download (33kB)
[img] Text
АВТОРЕФЕРАТ-Совет.doc

Download (266kB)

Abstract

Дисертація присвячена вивченню експресії маркерів при диспластичних та неопластичних процесах шийки матки для удосконалення їх гістологічної діагностики. В дослідженні вивчена інтенсивність процесів проліферації, диференціювання та онкотрансформації при диспластичних та неопластичних процесах та їх зв’язок з персистуючою інфекцією, викликаною вірусами папіломи людини. Вперше визначено взаємозв’язок між характером та ступенем виразності диспластичних та неопластичних процесів та рівнем експресії імуногістохімічних маркерів. У результаті комплексного дослідження розроблені категорії оцінки експресії імуногістохімічних маркерів. Визначені чутливість, специфічність, негативне передбачувальне число та позитивне передбачувальне число для використання оцінки експресії кожного маркеру для виявлення диспластичних ушкоджень, наявності генетичного матеріалу вірусів папіломи людини високого канцерогенного ризику та ступеня диференціювання пухлин.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: рак шийки матки, дисплазії шийки матки, імуногістохімія, віруси папіломи людини
Subjects: Gynecology
Pathological anatomy
Divisions: Departments > Department of Pathological Anatomy and Forensic Medicine
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 02 Jun 2014 06:01
Last Modified: 02 Oct 2015 10:57
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/155

Actions (login required)

View Item View Item