Інтенсивна терапія та попередження маніфестації синдрому системної запальної відповіді у хворих з множинною травмою : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Н. В. Матолінець. - Дніпропетровськ, 2012. - 23 с.

Матолінець, Н.В. (2012) Інтенсивна терапія та попередження маніфестації синдрому системної запальної відповіді у хворих з множинною травмою : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Н. В. Матолінець. - Дніпропетровськ, 2012. - 23 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України».

[img] Text
aref Матолінець.doc

Download (344kB)

Abstract

Дисертація вирішує задачу покращення результатів лікування хворих з множинною травмою на підставі вивчення механізмів розвитку та маніфестації синдрому системної запальної відповіді шляхом обґрунтування та впровадження випереджаючої цитокінотерапії в комплексі інтенсивної терапії. Доведено, що на 7 і 14 добу після травми проведення цитокінотерапії у хворих з множинною травмою сприяє збільшенню ІЛ-2 у крові, поліпшенню показників запалення (зниження лейкоцитозу і нейтрофільозу), загальних змінних (нормалізація рівня глікемії крові), регресу ознак органної дисфункції (зменшення рівня сечовини і фібриногену, збільшення загального білка крові). Призначення рекомбінантного ІЛ-2 (РІЛ-2) корелювало з позитивною динамікою CD3+ і CD4+, збільшенням рівня IgG, супроводжувалось зниженням ЦІК у крові. Це доводить, що випереджаюча терапія ІЛ-2 сприяє регресу ССЗВ і забезпечує профілактику розвитку СПОН. Клінічне впровадження дозволяє зменшити тривалість травматичної хвороби, знизити кількість ускладнень і летальність.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: множинна скелетна травма, множинна абдомінальна травма, синдром системної запальної відповіді, поліорганна недостатність, інтенсивна терапія, рекомбінантний інтерлейкін-2 людини
Subjects: Anesthesiology and Intensive care
Divisions: Faculty of Postgraduate Education > Department of Anesthesiology, Intensive Care and Emergency Medicine states FPE
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 29 May 2014 10:58
Last Modified: 29 Sep 2015 07:11
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/159

Actions (login required)

View Item View Item