Гістогенетичні механізми септації серця : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Н. І. Горєлова. - Сімферополь, 2005. - 22 с.

Горєлова, Н.І. (2005) Гістогенетичні механізми септації серця : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Н. І. Горєлова. - Сімферополь, 2005. - 22 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Кримський державний медичний університет ім. С.І.Георгієвського.

[img]
Preview
Text
Гор║лова.pdf

Download (358kB) | Preview

Abstract

Дисертація присвячена питанням гістогенетичних механізмів формування міжпередсердних і міжшлуночкової перегородок серця курки, щура та людини на етапах онтогенеза. За допомогою морфологічних та імуногістохімічних досліджень вивчена динаміка структурно-функціональних перетворень тканинних і клітинних компонентів у складі перегородок серця на етапах кардіогенезу. Проведено тривимірне комп'ютерне моделювання міжпередсердних та міжшлуночкової перегородок серця в різні періоди кардіогенезу. Визначені провідні механізми перетворень м’язових і мезенхімних компонентів у складі перегородок. Виявлені ембріональні джерела і загальні закономірності формування перегородок серця, а також онтогенетичні особливості процесів септації у курки,щура і людини.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: кардіогенез, міжпередсердна перегородка, міжшлуночкова перегородка
Subjects: Cardiology
Histology
Divisions: Departments > Department of histology
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 29 May 2014 10:36
Last Modified: 05 Oct 2015 13:05
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/171

Actions (login required)

View Item View Item