Порівняльні характеристики способів лікування переломів дистального метаепіфізу плечової кістки : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Д. С. Носівець. - Донецьк, 2012. - 22 с.

Носівець, Д.С. (2012) Порівняльні характеристики способів лікування переломів дистального метаепіфізу плечової кістки : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Д. С. Носівець. - Донецьк, 2012. - 22 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Донецький Національний медичний університет ім. М. Горького.

[img]
Preview
Text
aref_Носивец_укр.pdf

Download (431kB) | Preview

Abstract

Дисертація присвячена актуальній проблемі лікування хворих з переломами дистального метаепіфізу плечової кістки. В умовах експерименту досліджені особливості напружено-деформованого стану дистального метаепіфізу плечової кістки та установлено, що при навантаженні кисті 50,0 Н, величина напруги в зоні кісткових елементів складає 1,3 кН, що в 26 разів більше прикладеного зусилля. Фіксація спицями-гвинтами, пластинами і комбінованими конструкціями створює напругу від 18,7 до 95,2 кПа, а при фіксації апаратом Г.А. Ілізарова виникає напруга від 2,3 до 114,0 кПа, що може призводити до зміщення. Запропоновано спосіб комбінованого остеосинтезу при переломах дистального метаепіфізу плечової кістки. Визначені показання до способів лікування в залежності від типу перелому та доведена залежність розвитку ускладнень лікування від тривалості іммобілізації ліктьового суглоба. Розроблені періоди та підходи відновного лікування, встановлена залежність результатів відновного лікування від типу перелому та способу лікування. За результатами лікування 194 хворих з переломами дистального метаепіфізу плечової кістки встановлено, що при застосуванні диференційованих підходів лікування позитивні результати отримані у 91,4% хворих проти 71,2% в контрольній групі, та на 20,2% знижено кількість ускладнень.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: дистальний метаепіфіз плечової кістки, перелом, консервативні та оперативні способи лікування, ліктьовий суглоб
Subjects: Traumatology and Orthopedics
Treatment of open fractures and intra-articular
Divisions: Departments > Department of Pharmacology
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:52
Last Modified: 29 Sep 2015 08:26
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/197

Actions (login required)

View Item View Item