Наукове обґрунтування модернізації підготовки молодих спеціалістів з вищою медичною освітою (на прикладі фельдшерів та акушерів) : автореф. дис. на здобуття наук. ступення канд. мед. наук : 14.02.03 / Н. О. Венгрин. - Харків, 2013. - 22 с.

Венгрин, Н.О. (2013) Наукове обґрунтування модернізації підготовки молодих спеціалістів з вищою медичною освітою (на прикладі фельдшерів та акушерів) : автореф. дис. на здобуття наук. ступення канд. мед. наук : 14.02.03 / Н. О. Венгрин. - Харків, 2013. - 22 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Харківський національний медичний університет МОЗ України.

[img]
Preview
Text
Vengrin.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

Дисертація присвячена науковому обґрунтуванню модернізації підготовки молодших спеціалістів з вищою медичною освітою у відповідності з основними напрямками реформування системи охорони здоров'я України та врахуванням світового досвіду. Досліджено забезпечення системи охорони здоров'я молодшими медичними спеціалістами з вищою медичною освітою за період 1991-2011 років, визначено відповідність рівня та змісту підготовки молодших спеціалістів сучасним вимогам і потребам національної охорони здоров'я, чинників, що впливають на успішність діяльності молодших спеціалістів, визначені відмінності навчальних програм та планів підготовки молодших спеціалістів в Україні в порівнянні зі стандартами Європейського Союзу. Розроблено та запроваджено комплекс заходів щодо оптимізації підготовки молодших спеціалістів з вищою медичною освітою, орієнтований на забезпечення рівня та змісту підготовки фахівців сучасним вимогам і потребам медичної галузі та завданням реформування охорони здоров'я.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: система охорони здоров'я, реформа, акушерська справа, лікувальна справа, молодші спеціалісти з вищою медичною освітою, система підготовки
Subjects: Social medicine, organization and health economics
Medicine. Education
Divisions: Faculty of Postgraduate Education > Department of social medicine, public health and health care management
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:53
Last Modified: 28 Sep 2015 13:11
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/215

Actions (login required)

View Item View Item