Обґрунтування структурно-процесного підходу до управління якістю стаціонарної медичної допомоги онкологічним хворим в Україні : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня доктора мед. наук / О. Л. Зюков. - Київ, 2009. - 26 с.

Зюков, О.Л. (2009) Обґрунтування структурно-процесного підходу до управління якістю стаціонарної медичної допомоги онкологічним хворим в Україні : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня доктора мед. наук / О. Л. Зюков. - Київ, 2009. - 26 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_engd" not defined] thesis, Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця МОЗ України.

[img]
Preview
Text
Zukov.pdf

Download (333kB) | Preview

Abstract

Дисертацію присвячено питанням обґрунтування підходів до управління якістю в охороні здоров'я України шляхом системного удосконалення процесів і структури медичного обслуговування на різних рівнях надання медичної допомоги (медичний заклад - територіальна система охорони здоров'я), базуючись на сучасній концепції безперервного поліпшення якості. Досліджено закономірності та особливості організації радикального протипухлинного хірургічного лікування онкологічних хворих у стаціонарних умовах в Україні і на регіональних рівнях та основні фактори, що впливають на якість їх медичного обслуговування. Розроблена і апробована концептуальна модель безперервного поліпшення якості медичної допомоги шляхом проведення організаційного експерименту на рівні окремого лікувально-профілактичного закладу та аналітично-порівняльного дослідження (квазіексперименту) якості медичного обслуговування хворих у стаціонарах онкологічних спеціалізованих і багатопрофільних лікувальних закладів за різними критеріями якості (тривалістьі якість життя, задоволеність пацієнтів і медичного персоналу, експертна оцінка адекватності допомоги).

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_engd" not defined])
Uncontrolled Keywords: якість медичної допомоги, управління якістю, структурно-процесний підхід, безперервне поліпшення якості, спеціалізовані і багатопрофільні стаціонари, онкологічні хворі
Subjects: Social medicine, organization and health economics
Oncology
Divisions: Faculty of Postgraduate Education > Department of social medicine, public health and health care management
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:53
Last Modified: 01 Oct 2015 07:35
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/217

Actions (login required)

View Item View Item