Клініко-патогенетичні особливості та оптимізація терапії вірусних гепатитів В і С у наркоспоживачів : автореф. дис. на здобуття наук. ступення канд. мед. наук / Г. С. Біла-Попович. - Київ, 2009. - 23 с.

Біла-Попович, Г.С. (2009) Клініко-патогенетичні особливості та оптимізація терапії вірусних гепатитів В і С у наркоспоживачів : автореф. дис. на здобуття наук. ступення канд. мед. наук / Г. С. Біла-Попович. - Київ, 2009. - 23 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України».

[img] Text
Bila-Pjpovich Aref.doc

Download (366kB)

Abstract

У дисертації наведено теоретичне узагальнення та нове вирішення наукової задачі, яка полягає у визначенні клініко-патогенетичних особливостей та оптимізації терапії вірусних гепатитів (ВГ) у наркоспоживачів. Обстежено 201 хворого, з них 183 хворих на гострий гепатит (ГГ) В і ГГ В+С і хронічний гепатит (ХГ) С і ХГ В+С, в тому числі 123 наркоспоживачів, а також 18 хворих із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів з синдромомо відміни без клініко-лабораторних ознак ВГ та гістологічні зразки печінки 18 померлих з гострим та хронічним ВГ. На підставі аналізу клініко-біохімічних показників, рівнів ІНФ-γ, ІЛ-1РА, ФНП-α, ІЛ-6, імуноглобулінів А, М, G і ЦІК сироватки крові, а також патогістологічних змін печінки виявлено особливості цитокінового статусу, гуморальної ланки імунітету залежно від ступеня тяжкості, активності ВГ та наркоспоживання. Обгрунтована необхідність замісного лікування бупренорфіном наркоспоживачів, хворих на ХГ С і В+С. Запропонована схема та доведена ефективність комплексної терапії гострого та хронічного ВГ В, С і В+С у наркоспоживачів з використанням медихроналу.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: наркоспоживачі, абстинентний синдром, цитокіни, гострий вірусний гепатит, хронічний вірусний гепатит, замісна терапія, бупренорфін, медихронал
Subjects: Infectious diseases
Narcology
Divisions: Departments > Department of Infectious Diseases
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:45
Last Modified: 01 Oct 2015 08:14
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/239

Actions (login required)

View Item View Item