Клінічне значення вільного та зв’язаного з імунними комплексами фібронектину при гострій та хронічній HBV- інфекції : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / П. Л. Хайкін. - Київ, 2003. - 31 с.

Хайкін, П.Л. (2003) Клінічне значення вільного та зв’язаного з імунними комплексами фібронектину при гострій та хронічній HBV- інфекції : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / П. Л. Хайкін. - Київ, 2003. - 31 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України.

[img] Text
Haikin Aref.doc

Download (281kB)

Abstract

У дисертації наведено теоретичне узагальнення та нове вирішення наукової задачі, яка полягає у диференційній діагностиці гострої та хронічної форм гепатиту В. Обстежено 93 хворих на гостру та хронічну HBV- інфекцію. На підставі аналізу клініко-лабораторних даних виявлена клінічна цінність дослідження показників вільного та зв’язаного з імунними комплексами фібронектину у хворих на HBV- інфекцію. Запропоновані наступні додаткові диференційно-діагностичні критерії для розмежування гострої та хронічної форм хвороби. Діагноз гострого гепатиту В імовірний при підвищеному вмісті вільного та зв’язаного фібронектину та відсутності продуктів деградації зв’язаного фібронектину. Діагноз хронічного гепатиту В можна припустити, якщо вміст вільного та зв’язаного з імунними комплексами фібронектину знижений, виявляються продукти деградації зв’язаного фібронектину.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: фібронектин, продукти деградації, імунні комплекси, гостра HBV- інфекція, хронічна HBV- інфекція
Subjects: Infectious diseases
Gastroenterology
Divisions: Departments > Department of Infectious Diseases
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:44
Last Modified: 05 Oct 2015 14:13
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/240

Actions (login required)

View Item View Item