Сироваточний рівень сіалових кислот та активність нейрамінідази за умов хронічного лімфолейкозу та на фоні хіміотерапевтичного лікування

Маслак, Г.С. and Костюк, О.В. and Бразалук, О.З. (2013) Сироваточний рівень сіалових кислот та активність нейрамінідази за умов хронічного лімфолейкозу та на фоні хіміотерапевтичного лікування. Вчені записки Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського Серія «Біологія, хімія», Том 26 (65)№ 1). pp. 105-111.

[img]
Preview
Text
Сироваточний рівень сіалових кислот.pdf

Download (236kB) | Preview

Abstract

Досліджено концентрацію загальних сіалових кислот (СК) і активність нейрамінідази при хронічному лімфоїдному лейкозі (ХЛЛ) та за умов хіміотерапевтичного лікування (СОР терапія). Показано достовірне підвищення цих параметрів при ХЛЛ відносно групи гематологічно здорових волонтерів. Проведення COP-терапії призводить до нормалізації рівня СК та активності нейрамінідази в сироватці хворих, між цими показниками визначається кореляційний зв’язок, відсутній до лікування. Через 2 місяці після проведення хіміотерапевтичного лікування хворих на ХЛЛ рівень загальних СК зростав, а активність нейрамінідази знижувалась, і між ними існував достовірний негативний кореляційний зв'язок. Вперше показаний вплив хіміотерапевтичного лікування на рівень сіалових кислот та активність нейрамінідази у хворих на хронічний лімфолейкоз. Отримані дані можуть бути використаними для оцінки реакції організму людини на СОР-терапію.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: сіалові кислоти, активність нейрамінідази, хронічний лімфолейкоз, СОР-терапія.
Subjects: Oncology
Biological Chemistry
Divisions: Departments > Department of Biochemistry and medical chemistry
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 28 Nov 2014 14:58
Last Modified: 09 Jan 2015 12:03
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/258

Actions (login required)

View Item View Item