Кабінет інфекційних захворювань: структура, функції та організація роботи : навч. посібник / Л. Р. Шостакович-Корецька, І. А. Андрєєва, О. П. Шевченко. - Дніпропетровськ : ВІДАР ТД, 2013. - 175 с.

Шостакович-Корецька, Л.Р. (2013) Кабінет інфекційних захворювань: структура, функції та організація роботи : навч. посібник / Л. Р. Шостакович-Корецька, І. А. Андрєєва, О. П. Шевченко. - Дніпропетровськ : ВІДАР ТД, 2013. - 175 с. ВІДАР ТД.

[img]
Preview
Text
Кабінет інфекційних захворювань.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

У навчальному посібнику висвітлено організаційні питання надання кваліфікованої медичної допомоги інфекційним хворим. Детально розглянуто лікувально-діагностичну та профілактичну роботу, принципи диспансерного спостереження за реконвалісцентами інфекційних хвороб і пацієнтами з хронічною патологією, їх подальше обстеження та лікування в амбулаторних умовах для забезпечення належної якості життя. значну увагу зосереджено на питаннях проведення первинних протиепідемічних заходів в осередку інфекційної хвороби. Надані основні функції та завдання лікарів кабінетів інфекційних захворювань (КІЗ), їх структура, штати та обладнання. Видання доповнене додатками з необхідними лікарю формами медичної документації, які використовуються під час медичного обслуговування населення, а також докладними інструкціями щодо їх заповнення. Для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, лікарів-інтернів, доповнює матеріали підручників з даної тематики до занять з інфекційних хвороб та епідеміології згідно вимог навчальних програм, а також може застосовуватись для безперервної освіти інфекціоністів, епідеміологів, лікарів загальної практики - сімейної медицини та лікарів інших спеціальностей.

Item Type: Book
Subjects: Infectious diseases
Medicine. Education
Divisions: Departments > Department of Infectious Diseases
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 17 Feb 2014 23:10
Last Modified: 01 Jan 2019 02:00
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/27

Actions (login required)

View Item View Item