Методичні матеріали для керівників інтернів на базах стажування: фах "Неонатологія" : навч.-метод. посібник / Є.Є. Шунько [та ін.]. - Дніпропетровськ, 2014. - 163 с.

Шунько, Є.Є. (2014) Методичні матеріали для керівників інтернів на базах стажування: фах "Неонатологія" : навч.-метод. посібник / Є.Є. Шунько [та ін.]. - Дніпропетровськ, 2014. - 163 с. [Teaching Resource] (Unpublished)

[img] Text
Неонатология_руководство.docx

Download (980kB)

Abstract

Інтернатура є обов`язковою формою післядипломної підготовки випускників усіх факультетів вищих медичних закладів освіти ІІІ-IV рівнів акредитації незалежно від підпорядкування та форми власності . Основною метою інтернатури є підвищення рівня професійної готовності лікарів-інтернів до самостійної роботи в якості лікаря-спеціаліста. Основним завданням інтернатури з фаху " Неонатологія" є удосконалення теоретичної і практичної підготовки з питань фізіології і патології пери- та неонатального періодів, анатомо-фізіологічних особливостей доношених новонароджених і передчасно народжених немовлят, сучасних підходах до надання медичної допомоги новонародженим, зокрема дітям з малою масою тіла. Інтернатура проводиться у формі очно-заочного навчання на кафедрах неонатології вищих медичних закладів освіти ІІІ-IV рівнів акредитації та стажування в базових лікувально-профілактичних закладах охорони здоров'я матері та дитини обласного або міського рівня (перинатальних та неонатальних центрах, родопомічних закладах, відділеннях неонатологічного профілю дитячих лікарень). Після закінчення інтернатури лікарю-інтерну присвоюється кваліфікація спеціаліста з фаху " Неонатологія".

Item Type: Teaching Resource
Uncontrolled Keywords: лікарі-інтерни, неонатологія, стажування.
Subjects: Neonatology
Medicine. Education
Divisions: Departments > Department of Pediatrics 3 and Neonatology (formerly - Hospital Pediatrics 2 and Neonatology)
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 18 Jun 2015 07:03
Last Modified: 18 Jun 2015 07:03
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/418

Actions (login required)

View Item View Item