Методичні матеріали для керівників інтернів на базах стажування: фах "Педіатрія" : навч.-метод. посібник / Ю.К. Больбот [та ін.]. - Дніпропетровськ, 2014. - 133 с.

Больбот, Ю.К. (2014) Методичні матеріали для керівників інтернів на базах стажування: фах "Педіатрія" : навч.-метод. посібник / Ю.К. Больбот [та ін.]. - Дніпропетровськ, 2014. - 133 с. [Teaching Resource] (Unpublished)

[img] Text
Педиатрия_руководство.doc

Download (1MB)

Abstract

Інтернатура є обов`язковою формою післядипломної підготовки випускників усіх факультетів вищих медичних закладів освіти ІІІ-IV рівнів акредитації незалежно від підпорядкування та форми власності. Основною метою інтернатури є підвищення рівня професійної готовності лікарів-інтернів для їх самостійної роботи в якості спеціаліста-педіатра. Основним завданням інтернатури є удосконалення професійних навичок з основних розділів педіатрії, вивчення клініки та діагностики дитячих захворювань, методів консервативного лікування та інтенсивної терапії. Інтернатура проводитися у формі очно-заочного навчання на кафедрах вищих медичних закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації і закладів післядипломної освіти та стажування в базових установах охорони здоров'я. Підготовка лікарів-педіатрів в інтернатурі проводитися за індивідуальними навчальними планами, розробленими на підставі типового навчального плану і програми інтернатури. Після закінчення інтернатури лікарю-інтерну присвоюється кваліфікація спеціаліста з фаху "Педіатрія".

Item Type: Teaching Resource
Uncontrolled Keywords: керівник, лікар-інтерн, стажування, педіатрія
Subjects: Pediatrics
Medicine. Education
Divisions: Departments > Department of Pediatrics 3 and Neonatology (formerly - Hospital Pediatrics 2 and Neonatology)
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 18 Jun 2015 08:30
Last Modified: 18 Jun 2015 08:30
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/419

Actions (login required)

View Item View Item