Фармакологические аспекты использования комбинированных противомикробных средств в лечении инфекций женской половой сферы

Мороз, В.А. (2010) Фармакологические аспекты использования комбинированных противомикробных средств в лечении инфекций женской половой сферы. Дерматовенерология. Косметология. Сексопатология. (№ 1-2). pp. 184-191.

[img]
Preview
Text
Мороз.pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

Показано, що Тержинан має високий профіль безпеки, який обумовлений унікальними особливостями фармакокінетики та фармакодинаміки складових цього комбінованого препарату. Відмічено високу ефективність лікування Тержинаном інфекцій жіночої статевої сфери, яка досягає в окремих нозологіях 94,4 %. Звернуто увагу на те, що Тержинан справляє поєднану антимікробну, антипротозойну і фунгіцидну дію, не порушуючи кількісного і якісного складу нормобіоти піхви в цілому. Зроблено висновок, що цей препарат може використовуватися для лікування інфекцій жіночої статевої сфери при вагітності та годуванні груддю і може рекомендуватися як безпечний для жінок дітородного віку. Тежинан у переважній більшості випадків може застосовуватися у пацієнтки на тлі необхідної лікарської терапії супутнього захворювання (цукровий діабет, патологія нирок і печінки тощо), оскільки не має значущої системної резорбції.

Item Type: Article
Subjects: Pharmacology
Dermatology and Venereal Diseases
Divisions: University periodicals > Dermatology. Cosmetology. Sexopathology.
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 27 Aug 2015 11:55
Last Modified: 28 Oct 2015 11:48
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/441

Actions (login required)

View Item View Item