Хронічний бронхіт у дітей та підлітків – минуле, сучасне та майбутнє : монографія / К. Д. Дука, С. І. Ільченко, С. Г. Іванусь. - Дніпропетровськ, 2013. - 300 с.

Дука, К.Д. (2013) Хронічний бронхіт у дітей та підлітків – минуле, сучасне та майбутнє : монографія / К. Д. Дука, С. І. Ільченко, С. Г. Іванусь. - Дніпропетровськ, 2013. - 300 с. ДМА, Дніпропетровськ. ISBN 978-966-2267-22-8

[img]
Preview
Text
Монографія.pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

В монографії представлено результати десятирічних епідеміологічних та клініко-експериментальних досліджень авторів щодо розповсюдженості та особливостей перебігу хронічного бронхіту в підлітковому віці на фоні визначених сучасних факторів ризику, нові дані про механізми розвитку порушень дренажної функції бронхо-легеневої системи, що поглиблює уявлення про патогенетичні особливості розвитку хронічного запалення в бронхах та розширює діагностичні, профілактичні та лікувальні можливості. На основі клініко-анамнестичних та лабораторно-інструментальних даних показана можливість діагностики з високою точністю хронічного бронхіту та прогнозування його розвитку у дітей та підлітків з рецидивним бронхітом. Книга розрахована на широке коло лікарів – педіатрів, лікарів загальної практики, аспірантів та клінічних ординаторів вищих навчальних закладів.

Item Type: Book
Subjects: Pulmonology
Divisions: Departments > Department of Children's Diseases
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 21 Dec 2015 09:54
Last Modified: 21 Dec 2015 09:54
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/550

Actions (login required)

View Item View Item