Можливості професійної реабілітації людей з інвалідністю: передовий досвід Вінничини

Науменко, Л.Ю. and Борисова, І.С. and Шторгин, Р.Л. (2016) Можливості професійної реабілітації людей з інвалідністю: передовий досвід Вінничини. Український вісник медико-соціальної експертизи, № 1 (19). pp. 8-13. ISSN 2224-0454

[img] Text
Можливості професійної реабілітації.pdf

Download (150kB)
[img]
Preview
Text
ujmse_2016_1_6.pdf

Download (962kB) | Preview

Abstract

Питання отримання професійної освіти та перенавчання людей з інвалідністю, їх раціонального працевлаштування і отримання робочого міста є шляхом компенсації обмежень життєдіяльності осіб з інвалідністю та їх інтеграції у суспільство. На прикладі аналізу анкетування осіб з інвалідністю, що отримували професійну освіту на базі Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів "Поділля", визначено, що потреба повернення профорієнтаційної роботи з проведенням профінформації, профконсультування, первинного профвідбору у людей з інвалідністю є досить високою. Якісне надання реабілітаційних послуг може бути досягнуто шляхом надання людині з інвалідністю ефективних, нешкідливих, своєчасних, достатніх реабілітаційних послуг, що направлені на конкретну особу. Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів "Поділля" демонструє саме якісний та індивідуальний підхід до вирішення проблеми професіональної реабілітації людей з інвалідністю.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Інвалідність, професійна реабілітація, Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля»
Subjects: Social medicine
Divisions: Faculty of Postgraduate Education > Department of Medical and Social Expertise and Rehabilitation FPE
Depositing User: Елена Шрамко
Date Deposited: 08 Sep 2016 11:26
Last Modified: 27 Mar 2018 10:31
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/864

Actions (login required)

View Item View Item