Державна медична політика підвищення рівня якості медичної допомоги в Україні

Шаркань, М.П. and Шаркань, Я.П. and Чемирисов, В.В. (2015) Державна медична політика підвищення рівня якості медичної допомоги в Україні. Український журнал медицини, біології та спорту, № 1. pp. 103-105.

[img] Text
ДЕРЖАВНА МЕДИЧНА.pdf

Download (235kB)

Abstract

У даній статті розглядається медична політика України з покращення медичного допомоги та обслуговування. Проводиться комплексне дослідження нормативно-правової діяльності органів законодавчої і виконавчої влади, яка дає змогу контролювати якість медичної допомоги, підвищувати кваліфікацію медичних робітників та розвивати наукову діяльність. Проаналізувавши створені в Україні умови для імплементації європейських підходів щодо розробки медико-технологічних документів на основі найкращих клінічних настанов, адаптованих до умов вітчизняної системи охорони здоров’я, дає можливість зробити наступний висновок. Медична політика спрямована на якість медичної допомоги в Україні розвивається у напрямі гармонізації і уніфікації із загальноприйнятими міжнародними нормами та стандартами.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: медицинская политика, медицинское обслуживание, медицинская помощь, охрана здоровья. Ключові слова: медична політика, медичне обслуговування, медична допомога, охорона здоров’я. Keywords: medical policy, health service, medical care, health protection.
Subjects: Medical Jurisprudence
Divisions: Faculty of Postgraduate Education > Department of Medical and Social Expertise and Rehabilitation FPE
Other departments
Depositing User: Елена Шрамко
Date Deposited: 14 Sep 2016 07:45
Last Modified: 14 Sep 2016 07:45
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/883

Actions (login required)

View Item View Item