Профілактика та лікування післяпологового метроендометриту з використанням у комплексній терапії метода біорезонансної стимуляції матки : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Н. В. Баштова. - Харків, 2003. - 22 с.

Баштова, Н.В. (2003) Профілактика та лікування післяпологового метроендометриту з використанням у комплексній терапії метода біорезонансної стимуляції матки : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Н. В. Баштова. - Харків, 2003. - 22 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Харківський державний медичний університет МОЗ України.

[img] Text
03BNVBSM.RTF

Download (192kB)

Abstract

Представлена робота присвячена зниженню частоти гнійно-запальних ускладнень та їх лікуванню у породіль в післяпологовому періоді. На підставі клініко-лабораторних і функціональних методів дослідження розроблені ранні діагностичні та прогностичні критерії розвитку ендометриту. Запропонований засіб профілактики і лікування його з застосуванням хірургічної санації порожнини матки під час гістероскопії та біорезонансної вібромеханічної стимуляції матки. Впровадження розробленого комплексу лікувально-діагностичних і профілактичних заходів післяпологового ендометриту в акушерських стаціонарах в групах ризику дозволило знизити частоту даної патології, скоротити тривалість перебування породіль в стаціонарі.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: ендометрит, діагностика, профілактика, лікування, біорезонансна терапія
Subjects: Obstetrics
Gynecology
Divisions: Departments > Department of Obstetrics and Gynecology
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 29 May 2014 07:41
Last Modified: 07 Oct 2015 14:26
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/95

Actions (login required)

View Item View Item