Лікування невиношування вагітності, асоційованого з урогенітальними інфекціями та антифосфоліпідним синдромом : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / О. А. Сірокваша. - Київ, 2005. - 20 с.

Сірокваша, О.А. (2005) Лікування невиношування вагітності, асоційованого з урогенітальними інфекціями та антифосфоліпідним синдромом : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / О. А. Сірокваша. - Київ, 2005. - 20 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України.

[img] Archive
05soaias.zip

Download (30kB)

Abstract

Встановлено, що антифосфоліпідний синдром зустрічається у 47,1% вагітних з невиношуванням, причому у 89,4% антифосфоліпідний синдром асоційований з урогенітальними інфекціями. Перебіг вагітності у пацієнток з АФС та урогенітальними інфекціями характеризується частими втратами вагітності, наявністю великої кількості акушерських і перинатальних ускладнень, наявністю вовчакового антикоагулянту і збільшенням титру антифосфоліпідних антитіл, змінами показників гемостазу у вигляді гіперкоагуляційного стану, змінами в імунній системі, що свідчить про розвиток аутоімунних процесів. Визначено, що наявність антифосфоліпідного синдрому пов'язана з перевагою таких інфекцій, як: Mycoplasma hominis, Ureaplasma urealyticum, вірус простого герпеса і цитомегаловірус. Запропонована схема лікування, що включає поряд з традиційною терапією застосування фрагміна, трентала, вітаміна Е, глутамінової кислоти, А-бактерина, біфідум-бактерина, дозволяє знизити кількість акушерських ускладнень і підвищити відсоток народження здорових дітей.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: невиношування, антифосфоліпідний синдром, урогенітальні інфекції, лікування.
Subjects: Obstetrics
Gynecology
Divisions: Departments > Department of Obstetrics and Gynecology
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:22
Last Modified: 07 Oct 2015 10:41
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/99

Actions (login required)

View Item View Item