Морфофункціональні особливості будови та розвитку клапанів аорти та легеневого стовбура в онтогенезі : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Г. О. Козловська. - Дніпропетровськ, 2007. - 17 с.

Козловська, Г.О. (2007) Морфофункціональні особливості будови та розвитку клапанів аорти та легеневого стовбура в онтогенезі : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / Г. О. Козловська. - Дніпропетровськ, 2007. - 17 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Дніпропетровська державна медич- на академія МОЗ України.

[img] Text
Козловська Г.О..doc

Download (174kB)

Abstract

Дисертація присвячена вивченню морфо-функціональних особливостей будови та розвитку клапанів аорти та легеневого стовбура в онтогенезі. Застосовуючи морфологічні, гістологічні та імуногістохімічні методи, на 146 серцях людей, включно ембріональний та плодовий періоди, була вивчена вікова динаміка структурних компонентів клапанів аорти та легеневого стовбура. Результати проведеної роботи дозволяють заглибити та доповнити дані про структурно-функціональні особливості розвитку та будови клапанів аорти та легеневого стовбура на протязі онтогенезу. Була встановлена вікова динаміка структур клапанів аорти та легеневого стовбура в онтогенезі, а також визначені закономірності цих змін.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: серце, аорта, легеневий стовбур, півмісяцеві заслінки клапанів, онтогенез
Subjects: Anatomy
Divisions: Departments > Department of Human Anatomy
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:28
Last Modified: 02 Oct 2015 08:41
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/129

Actions (login required)

View Item View Item