Комплексна терапія хворих на екзему та нейродерміт з переважним ураженням шкіри нижніх кінцівок : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / І. П. Турчіна. - Харків, 2004. - 18 с.

Турчіна, І.П. (2004) Комплексна терапія хворих на екзему та нейродерміт з переважним ураженням шкіри нижніх кінцівок : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / І. П. Турчіна. - Харків, 2004. - 18 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, інститут дерматології та венерології АМН України.

[img] Text
Турчіна І.П._автореф_канд_2004.rtf

Download (191kB)

Abstract

Дисертація присвячена розробці комплексного метода лікування хворих на екзему та нейродерміт з переважним ураженням шкіри нижніх кінцівок, заснованої на особливостях клінічних проявів дерматозів, стану перекисного окислення ліпідів та регіональної геодинаміки. Вивчено особливості клінічних проявів та перебігу дерматозів в залежності від давності та розповсюдженості патологічного процесу, стану ПОЛ, кисневого забезпечення, периферичної геодинаміки та активності антиоксидантної системи. Вперше виявлено особливості ПОЛ і їх взаємозв’язок з порушеннями геодинаміки, мікроциркуляції та оксигенації шкіри вивчених дерматозів. Розроблена адекватна корекція порушень з використанням антиоксидантів та ангіотропних засобів. Проведено порівняльний аналіз клініко-лабораторної оцінки запропонованої комплексної диференційованої терапії хворих на екзему та нейродерміт з переважним ураженням шкіри нижніх кінцівок. Запропонована методика статистично вірогідно забезпечує зменшення термінів лікування в середньому на 3-4 дні, нормалізуючи показники ПОЛ, мікроциркуляції, геодинаміки, оксигенації шкіри, сприяючи зниженню частоти рецидивів у порівнянні з традиційними методами лікування.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: екзема, нейродерміт, перекисне окислення, мікроциркуляція, оксигенація, лікування
Subjects: Dermatology. Skin diseases
Divisions: Departments > Department of Skin and Venereal Diseases
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:51
Last Modified: 05 Oct 2015 13:19
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/143

Actions (login required)

View Item View Item