Клініко-морфологічне обґрунтування прогнозування, діагностики та лікування хворих на рак гортані ІІІ-IV стадії : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня доктора мед. наук / О. В. Ковтуненко. - Київ, 2010. - 38 с.

Ковтуненко, О.В. (2010) Клініко-морфологічне обґрунтування прогнозування, діагностики та лікування хворих на рак гортані ІІІ-IV стадії : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня доктора мед. наук / О. В. Ковтуненко. - Київ, 2010. - 38 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_engd" not defined] thesis, "Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка АМН України".

[img] Text
04 - Ковтуненко докт.doc

Download (641kB)

Abstract

Дисертація присвячена проблемі підвищення ефективності лікування хворих на рак гортані на основі імуногістохімічного прогнозування перебігу пухлинного процесу та визначення оптимального варіанту лікування з застосуванням нових лікувально-діагностичних методів. Проведений аналіз даних дослідження 458 хворих на рак гортані III - IV стадій (T3-4N0-3M0). Встановлена інформативність показників ступеня васкуляризації пухлини що до агресивності пухлинного процесу та чутливості до хіміопроменевого лікування. Розроблено спосіб проведення селективної внутрішньоартеріальної поліхіміотерапії та хіміоемболізації хворих на рак гортані. У хворих на рак гортані визначено інформативність показників імуногістохімічних маркерів (СК19, СК34βЕ12, р53, bcl-2, Кi-67) зі ступенем гістологічного диференціювання пухлини, метастазування, рецидивів, чутливості до хіміопроменевої терапії. Створена система прогнозування клінічного перебігу раку гортані та обґрунтованого індивідуального планування лікування хворих на рак гортані на основі комплексного дослідження.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_engd" not defined])
Uncontrolled Keywords: рак гортані, васкуляризація, внутрішньоартеріальна селективна поліхіміотерапія, хіміоемболізація, молекулярні маркери
Subjects: Oncology
Otorinolaringology
Divisions: Departments > Department of Otorhinolaryngology
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:52
Last Modified: 30 Sep 2015 10:39
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/184

Actions (login required)

View Item View Item