Клініко-діагностичне значення орозомукоїду при жовтяничних формах вірусних гепатитів : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / К. Ю. Литвин. - Київ, 2009. -25 с.

Литвин, К.Ю. (2009) Клініко-діагностичне значення орозомукоїду при жовтяничних формах вірусних гепатитів : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / К. Ю. Литвин. - Київ, 2009. -25 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського АМН України».

[img] Text
Litvin Aref.rtf

Download (649kB)

Abstract

У дисертації наведено теоретичне узагальнення та нове вирішення наукової задачі, яка полягає в удосконаленні діагностики та прогнозування перебігу вірусних гепатитів, розробці нових критеріїв для визначення імовірності жовтяниць пухлинного ґенезу у хворих з синдромом холестазу на основі визначення вмісту в сироватці крові орозомукоїду та його глікоформ. Обстежено 181 хворий на жовтяничні форми гострих вірусних гепатитів, хронічні вірусні гепатити, цироз печінки та новоутворення, що призвели до жовтяниці. Визначена залежність вмісту орозомукоїду від етіології, варіанту перебігу та ступеню важкості вірусного гепатиту. Досліджений зв'язок між вмістом орозомукоїду, рецепторним антагоністом ІЛ-1, інтерлейкіном-6 та середніми молекулами. Виділені вагомі діагностичні критерії для диференційної діагностики холестазу вірусного та пухлинного ґенезу, серед яких вміст орозомукоїду та співвідношення його глікоформ.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: вірусний гепатит, орозомукоїд, глікоформи, жовтяниця, холестаз, інтерлейкіни, середні молекули
Subjects: Infectious diseases
Divisions: Departments > Department of Infectious Diseases
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:44
Last Modified: 01 Oct 2015 08:18
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/241

Actions (login required)

View Item View Item