Клініко-психопатологічні та патопсихологічні предиктори гетеро- та аутоагресивної поведінки у жінок, хворих на параноїдну шизофренію з безперервним перебігом : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / С. Ф. Леонов. - Харків, 2003. - 22 с.

Леонов, С.Ф. (2003) Клініко-психопатологічні та патопсихологічні предиктори гетеро- та аутоагресивної поведінки у жінок, хворих на параноїдну шизофренію з безперервним перебігом : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / С. Ф. Леонов. - Харків, 2003. - 22 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України.

[img] Text
автореферат_Леонов.rtf

Download (1MB)

Abstract

Досліджено 166 жінок, хворих на параноїдну шизофренію з безперервним перебігом, частина з яких мала різні прояви суспільно небезпечної й аутоагресивної поведінки. Обґрунтовано залежність вербальних і фізичних форм агресії означеного контингенту від клінічних і патопсихологічних особливостей. Виявлено фактори, що підвищують ризик виникнення гетеро- та аутоагресивних форм поводження у жінок, хворих на параноїдну шизофренію з безперервним перебігом. Отримані дані було систематизовано по клініко-психопатологічним і патопсихологічним характеристикам, встановлено питому вагу кожного параметра відповідної форми агресивної поведінки, розроблено процедуру оцінки ризику виникнення того чи іншого її виду. Запропоновано "Спосіб прогнозування ступенів агресії жінки, хворої на параноїдну шизофренію з безперервним перебігом", на який отримано патент України 59100 А. Корекція станів мотиваційної та емоційної сфер з урахуванням встановлених предикторів ризику гетероагресивного та аутоагресивного поводження у жінок, хворих на параноїдну шизофренію з безперервним пербігом, є частиною комплексних реабілітаційних програм по його попередженню.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: параноїдна шизофренія, суспільно небезпечна поведінка, аутоагресивна поведінка
Subjects: Psychiatry
Divisions: Departments > Department of Psychiatry, Narcology and Medical Psychology
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:50
Last Modified: 05 Oct 2015 14:06
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/120

Actions (login required)

View Item View Item