Закономірності зміни серця щурів при дії НВЧ-випромінювання в нормі і при коарктації аорти : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / В. В. Кошарний. - Харкыв, 2005. - 18 с.

Кошарний, В.В. (2005) Закономірності зміни серця щурів при дії НВЧ-випромінювання в нормі і при коарктації аорти : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. мед. наук / В. В. Кошарний. - Харкыв, 2005. - 18 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Харківський державний медичний університет МОЗ України.

[img] Text
Кошарний кандидатская.doc

Download (206kB)

Abstract

Дисертація присвячується встановленню морфо-функціональних особливостей зміни серця щурів при коарктації аорти та при дії НВЧ- випромінювання. Отримані результати доповнюють і розширюють існуючі уявлення про міокард експериментальних тварин. Крім того, результати роботи розкривають нові морфологічні аспекти дії НВЧ-випромінювання на серце в цілому та на окремі його структури. При використанні комплексу морфологічних методів дослідження на достатній кількості матеріалу автором встановлені закономірності змін серця на різних рівнях структурної організації (органному, тканинному та клітинному), при дії НВЧ-випромінювання на міокард інтактних щурів, також вивчені закономірності змін при коарктації аорти і при одночасній дії НВЧ- випромінювання на серце. Простежено зміни вмісту електролітів К+ та Na+, протягом експерименту.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: серце, міокард, гіпертрофія, НВЧ- випромінювання
Subjects: Emergency Medicine
Cardiology
Anatomy
Divisions: Departments > Department of Human Anatomy
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 04 Sep 2014 08:28
Last Modified: 02 Oct 2015 13:07
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/124

Actions (login required)

View Item View Item