Виховання в учнів ціннісного ставлення до природи як складової природоохоронної роботи в основній школі : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. пед. наук / К. Г. Магрламова. - Умань, 2011. - 23 с.

Магрламова, К.Г. (2011) Виховання в учнів ціннісного ставлення до природи як складової природоохоронної роботи в основній школі : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. пед. наук / К. Г. Магрламова. - Умань, 2011. - 23 с. ["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined] thesis, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

[img] Text
Магрламова К.Г..doc

Download (215kB)

Abstract

Дисертація присвячена дослідженню процесів виховання в учнів основної школи ціннісного ставлення до природи як складової природоохоронної роботи. Уточнено змістові характеристики понятійно-категоріального апарату дослідження, визначено сутність поняття “виховання в учнів ціннісного ставлення до природи як складової природоохоронної роботи в основній школі”. З’ясовано сутнісні характеристики специфічних принципів, організаційно-методичних умов виховання в учнів ціннісного ставлення до природи й доведено педагогічну ефективність інтегрування навчально-виховного матеріалу, його диференціації, застосування міжпредметного й діяльнісного підходу до конструювання й реалізації змісту екологічного виховання учнів основної школи. Систематизовано форми й методи виховання в учнів ціннісного ставлення до природи, впроваджено в практику динамічні, інтелектуальні, рольові, естетичні ігри, усні екологічні журнали, інформаційний та прикладний проекти. Теоретично обґрунтовано й експериментально підтверджено педагогічну ефективність структурно-критеріальної моделі виховання в учнів ціннісного ставлення до природи як складової природоохоронної роботи в основній школі.

Item Type: Thesis (["eprint_fieldopt_thesis_type_phd" not defined])
Uncontrolled Keywords: екологічне виховання, ціннісне ставлення учнів до природи, основна школа, природоохоронна робота, структурно-критеріальна модель
Subjects: Fundamentals of Ecology
Fundamentals of Pedagogy
Divisions: Departments > Department of Language Training
Depositing User: Анастасия Жигар
Date Deposited: 29 May 2014 10:45
Last Modified: 30 Sep 2015 07:20
URI: http://repo.dma.dp.ua/id/eprint/168

Actions (login required)

View Item View Item